Služba Ready2Go

Prohlídka naši kamenné prodejny DETSKYRUZEK.CZ

Naše kamenná prodejna se nachází na Praze 5, Smíchově, na rohu velké, světelné křižovatky ulic "Radlická a Křížová".  Vchod do prodejny je z ulice Radlická, číslo popisné 9, ale výlohy zasahují i do ulice Křížová.... Více

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky Obecná ustanovení: Právní vztahy založené uzavřením smlouvy o koupi věci nabízené na serveru www.detskyruzek.cz se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku o uzavírání smluv za použití prostředků... Více

DĚTSKÝ RŮŽEK - O NÁS

       DĚTSKÝ RŮŽEK - něco málo o nás:   Jsme rádi, že Vás naše stránky zaujali a chtěli byste o nás vědět něco více. Dobrá, něco Vám tedy o našem ,,Dětském Růžku" povíme.... Více

Služba Ready2Go je nadstandartní služba, kterou nabízíme zákazníkům zejména při zakoupení kočárků, autosedaček a jídelních židliček.

Je naprosto běžné v dnešní uspěchané době, že máme všichni stále více práce a méně volného času. Návody k použití většina zákazníků nečte a proto se občas stane, že si nevědí doma rady s vybalením a montáží výrobku, který u nás zakoupili. V lepším případě se dožadují rady po telefonu, ale někdy dokonce přijedou se svým ,,polotovarem" k nám na prodejnu a prosí nás o pomoc!

Né, že bychom si nevěděli rady a nepomohli s montáží, ale někdy se to opravdu v tu chvíli nehodí a není na to za provozu čas. Abychom předešli těmto překvapením, zavedli jsme tuto službu Ready2Go, kterou si mohou všichni zákazníci zvolit už při zakoupení zboží. Samozřejmě se to týká pouze zákazníků, kteří si chtějí objednané zboží vyzvednout osobně u nás na prodejně.

Tato služba je paušálně spoplatněna u autosedaček za 99,-Kč a u kočárků za 149,-Kč.

Pokud si budete přát tuto službu využít i u jiného zboží, cena bude stejná jako u kočárku - 149,-Kč. (nevztahuje se na postýlky a jiný nábytek).

Za co si zákazník připlatí?

V případě zakoupení autosedačky se jedná o vybalení, případně zkompletování výrobku. Při odběru Vám autosedačku náš proškolený personál odborně předvede a ukáže Vám způsob správného připoutání na našem zkušebním autosedadle, které má samozřejmě tříbodový pás i přípravu na uchycení systémem ISOFIX. Správné poutání autosedačky je velmi důležité a podle statistik bylo zjištěno, že téměř polovina lidí nemá v autě autosedačku připoutanou správně podle návodu a ohrožují tím bezpečnost svých dětí !!!

V případě zakoupení kočárku nebo jídelní židličky se jedná o vybalení výrobku, likvidaci obalu a kompetní montáže včetně podrobné kontroly a případného promazání. Takové zboží je připraveno k okamžitému použití (Ready2Go). Nepotřebujete žádné nářadí ani zdlouhavé pročítání někdy dost nečitelných návodů, které většinou  ani moc neporadí. Zboží Vám samozřejmě při odběru náš proškolený personál odborně předvede a ukáže Vám základní manipulaci výrobku. V případě zájmu Vám zboží odneseme až do Vašeho auta!

Samozřejmě je pouze na Vás, jestli si budete chtít za službu Ready2Go připlatit. Pokud si objednáte u nás zboží bez této služby, není možné ho při odběru vybalovat a na počkání smontovat!

Děkujeme za pochopení, Váš DĚTSKÝ RŮŽEK.