Prohlídka naši kamenné prodejny DETSKYRUZEK.CZ

Kamenná prodejna

Naše kamenná prodejna se nachází na Praze 5, Smíchově, na rohu velké, světelné křižovatky ulic "Radlická a Křížová".  Vchod do prodejny je z ulice Radlická, číslo popisné 9, ale výlohy zasahují i do ulice Křížová.

Po krátkém rozmýšlení jsme díky této poloze nazvali náš obchod "Dětský Růžek".

Od 15. února roku 2000, kdy jsme poprvé otevřeli, je naším cílem nabídnout Vám za nejnižší možné ceny kompletní sortiment zboží pro děti od narození cca do 3 let. Autosedačky samozřejmě nabízíme pro děti od narození až do 12 let.

Jelikož víme z vlastních zkušeností, že ne vše se vyplatí pro naše miláčky kupovat, rozhodli jsme se rozšířit naše služby pro Vás o "Půjčovnu dětského zboží", především na krátkodobé využití: pro zahraniční návštěvy, na dovolené atd.

Somozřejmostí je v případě zájmu i uskladnění vybraného zboží u nás až do porodu a to zcela ZDARMA. Pověra je pověra !!

Snažíme se o co nejširší nabídku kvalitního zboží za co nejnižší možné ceny a o osobní, profesionální přístup ke každému zákazníkovi.

Náš obchod je rozdělen do tří místností. Celkem si u nás můžete prohlédnout něco přes 100 kočárků, kolem 50 autosedaček a spoustu ostatního sortimentu od předních výrobců renomovaných značek.

Na Vaší návštěvu se těší vždy ochotný a vyškolený personál.

Důležité informace !!

1. Vzhledem k našim nízkým cenám můžete uplatnit kartu Lyoness pouze za ceny v kamenné prodejně.

2. Na prodejně můžete platit v hotovosti nebo platební kartou.

3. Ceny v našem kamenném a internetovém obchodě se u některého zboží mohou lišit.

4.Vzhledem k omezenému prostoru u nás v kamenné prodejně nemáme pravidelně vystavené všechny výrobky nabízené na našich internetových stránkách!  Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaší návštěvu....

 

Adresa kamenné prodejny:

 

Dětský Růžek

Křížová 49

Praha 5-Smíchov, 150 00

Telefon na prodejnu: 251 552 186, mobil: 777 222 274

Otevírací doba: Po - Pá: 10 - 18 hod. Sobota: 9 - 13 hod.

ZAPARKOVAT JE MOŽNÉ V ULICI RADLICKÁ A OKOLNÍCH ULICÍCH 15 MINUT ZDARMA NEBO DÉLE NA PARKOVACÍ HODINY (10,-KČ NA 30 MIN. NEBO 20,-KČ ZA 1 HOD.) PŘÍPADNĚ V ULICI KŘÍŽOVÁ č.p. 49  (OBYTNÁ ZONA - 15 MINUT ZDARMA)

Souřadnice:   50.0625950N, 14.4049661E

 

 

Fotogalerie