O nás

 

DĚTSKÝ RŮŽEK - něco málo o nás:

 

Jsme rádi, že vás naše stránky zaujaly a chtěli byste o nás vědět více.

 

Dobrá, něco vám tedy o našem “Dětském Růžku" povíme.

Náš kamenný obchod se nachází na Praze 5, Smíchově, na rohu velké světelné křižovatky ulic Radlická a Křížová. Po krátkém rozmýšlení jsme díky této poloze nazvali náš obchod "Dětský Růžek".

Od 15. února roku 2000, kdy jsme poprvé otevřeli, je naším cílem nabídnout vám za nejnižší možné ceny kompletní sortiment zboží pro děti od narození cca do 3 let. Autosedačky samozřejmě nabízíme až pro děti do 12 let. Nejsme tedy „jen“ obchod s kočárky, i když těch u nás naleznete skutečně velký výběr. Ať už vás zajímají sportovní kočárky, kočárky pro dvojčata, kočárky golfky, hluboké kočárky nebo jakékoli jiné. Koupíte u nás také hračky a jiné dárky pro miminko, dětský nábytek či ohrádky pro děti. Jednoduše vše, co můžete pro své nejmenší potřebovat.

Jelikož víme z vlastních zkušeností, že ne vše se vyplatí pro naše miláčky kupovat, rozhodli jsme se rozšířit naše služby pro vás o "Půjčovnu dětského zboží", především na krátkodobé využití: pro zahraniční návštěvy, na dovolené atd. Jsme tedy také půjčovna kočárků, půjčovna autosedaček, půjčovna monitorů dechu a dalšího zboží pro děti.

Dále nabízíme zákazníkům z celé ČR dodání zboží na adresu zdarma už při nákupu zboží od 2000,- Kč. S výjimkou zboží nadměrných rozměrů nebo hmotnosti.

Samozřejmostí je v případě zájmu i uskladnění vybraného zboží u nás až do porodu. A to zcela ZDARMA. Pověra je pověra!

Snažíme se o co nejširší nabídku kvalitního zboží za co nejnižší možné ceny a o osobní, profesionální přístup ke každému zákazníkovi.

Náš obchod je rozdělen do tří místností. Celkem si u nás můžete prohlédnout přes 100 kočárků, přibližně 50 autosedaček a spoustu dalšího sortimentu od předních výrobců renomovaných značek.

V rámci "Akčních slev" nabízíme pravidelně některé zboží za výrazně zvýhodněnou cenu, zvýhodňujeme také naše stálé zákazníky. Na vaši návštěvu se těší vždy ochotný a vyškolený personál.

Důležité informace!

1. Na prodejně můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Pokud chcete uplatnit kartu Lyoness, je to možné pouze za ceny v kamenné prodejně.

2. Ceny v našem kamenném a internetovém obchodě se u některého zboží mohou lišit! Pokud budete chtít v naší prodejně koupit zboží za internetové ceny, upozorněte nás na to před placením nebo si určitý druh zboží raději vytiskněte doma z našich stránek a ukažte včas prodejci. Děkujeme vám za pochopení.

3. Vzhledem k omezenému prostoru u nás v kamenné prodejně nemáme pravidelně vystavené všechny výrobky nabízené na našich internetových stránkách.

 

Kontakty na prodejnu:

 

Dětský Růžek

Křížová 49

Praha 5-Smíchov, 150 00

Telefon na prodejnu: 251 552 186, mobil: 777 222 274

Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 18 hod.

Sobota   9 - 13 hod.

ZAPARKOVAT JE MOŽNÉ V ULICI KŘÍŽOVÁ ( č.p. 49 ), PŘÍPADNĚ V OKOLNÍCH ULICÍCH 15 MINUT ZDARMA NEBO NA PARKOVACÍ HODINY (10,-KČ NA 30 MIN. NEBO 20,-KČ ZA 1 HOD.)   Souřadnice:   50.0625950N, 14.4049661E

 

E-mail: info@detskyruzek.cz

http://www.detskyruzek.cz

 

Název a sídlo firmy:

Petr Plass- Dětský Růžek

Donovalská 1658

149 00 Praha-4

IČO: 69499349 --- DIČ: CZ7401080379

 

Pár rad, jak nás nejlépe najít:

Náš obchod se nachází na rohu křižovatky ulic: Radlická a Křížová, 300 m od Smíchovského vlakového nádraží a stanice metra B - Smíchovské nádraží, nebo 500 m od autobusového nádraží "Na Knížecí", metro B- Anděl. Asi 20 metrů od obchodu je zastávka MHD s názvem, "Křížová" (tram.č.15 a 21, nebo bus č.120,104 a 231). V případě,že se k nám chcete vydat metrem, doporučujeme vystoupit na stanici trasy-B, "Smíchovské nádraží". Asi 100 m od východu z metra je most pro chodce zvaný "Smíchovská lávka". Přejdete cca 300 m na druhý konec a jste přímo naproti "Dětskému Růžku". Těšíme se na Vás.