Proč nakupovat u nás

Internetových obchodů je v každém odvětví mnoho a protože i my máme konkurentů víc než dost, snažíme se o to aby jste výbavičku pro Vaše děťátko nakoupili právě u nás.

Naší nejlepší reklamou je vždy spokojený zákazník a hlavní výhodou narozdíl od většiny ,,garážových e-shopů" a také gigantických internetových galerií je zázemí kamenné prodejny s velkou tradicí a vyškoleným personálem.

Kamenná prodejna s tradicí od r. 2000

Prodejnu ,,DĚTSKÝ RŮŽEK" na Praze 5 máme otevřenou již od roku 2000!  Snažíme se o nejširší nabídku kvalitního zboží za co nejnižší možné ceny a o osobní, profesionální přístup ke každému zákazníkovi.

Celkem si u nás můžete prohlédnout něco přes 100 kočárků, kolem 50 autosedaček a spoustu ostatního sortimentu od předních výrobců renomovaných značek. Veškeré zboží, které máme v nabídce odebíráme pouze od výhradních dovozců jednotlivých značek! Nejedná se o žádný černý dovoz a na všechny výrobky poskytujeme plnou záruku včetně pozáručního servisu !!

Pomáháme opuštěným dětem

Jelikož podnikáme v oboru dětského zboží, cítíme jako naší povinnost pomáhat dětem. A proto jsme uzavřeli písemnou dohodu se spolkem Fondu ohrožených dětí, a finančně podporujeme jejich projekt pro opuštěné děti ,,KLOKÁNEK"

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby)

Z každé vyřízené objednávky věnujeme na tyto účely 5,-Kč. Dvakrát ročně finančně přispíváme na tuto nadaci a vy jako naši zákazníci přispíváte s námi. Pokud si u nás něco zakoupíte, uděláme společně dobrý skutek!

Uskladníme Vám ZDARMA zboží až do termínu porodu

Pokud si budete přát zakoupené zboží u nás uskladnit do termínu Vašeho porodu, rádi Vám tuto službu poskytneme a to zcela ZDARMA. Platí pro celý sortiment. Pověra je pověra !!

Jsme plátci DPH

Při zakoupení zboží v naší prodejně a jeho vývozu do třetích zemí (mimo EU) Vám bude zpětně vrácena sazba DPH !!

Záruka nejnižší ceny

Veškeré zboží nabízíme za nejnižší možné ceny a odebíráme ho pouze od výhradních dovozců do ČR. V případě, že najdete nějaké zboží u srovnatelné konkurence náhodou levněji a přesto ho budete chtít zakoupit raději od nás, napište nám a my Vám dle možností rádi cenu dorovnáme!!

Doprava zdarma po celé ČR

Nemáte čas k nám jet? Nechce se Vám, protože bydlíte daleko? Vybrané kočárky, autosedačky a jiné dětské zboží Vám dovezeme v rámci možností osobně, nebo kurýrní službou PPL. Od 2.500,-Kč je doprava ZDARMA po celé ČR!

POZOR neplatí pro zboží, které je baleno ve více kartonech. V tomto případě se poštovné účtuje paušálně. (viz. obchodní podmínky)

Na Slovensko doprava dětského zboží KURÝRNÍ SLUŽBOU PPL od Kč 299,-.Od 10.000,-Kč ZDARMA!

PPL - doprava zboží

Veškeré zásilky jsou doručovány expresně kurýrní službou PPL. Zásilky lze sledovat na adrese: http://www.ppl.cz/ v sekci "Sledování zásilek"

Půjčovna dětského zboží

Jelikož víme z vlastních zkušeností, že ne vše se vyplatí pro naše miláčky kupovat, rozhodli jsme se rozšířit naše služby pro Vás o "Půjčovnu dětského zboží", především na krátkodobé využití: pro zahraniční návštěvy, na dovolené atd. V naši půjčovně nabízíme kojenecké váhy, monitory dechu, chůvičky, cestovní postýlky, krosny na záda, kočárky, autosedačky, cyklosedačky i velice oblíbené dětské vozíky za kolo značek CROOZER a CHARIOT. V případě následného zakoupení některého z nových vozíků v našem obchodě Vám odečteme zpětně cenu půjčovného!