Služba Ready2Go

Služba Ready2Go je nadstandardní služba, kterou nabízíme zákazníkům zejména při zakoupení kočárků, autosedaček a jídelních židliček.

Je naprosto běžné v dnešní uspěchané době, že máme všichni stále více práce a méně volného času. Návody k použití většina zákazníků nečte a proto se občas stane, že si nevědí doma rady s vybalením a montáží výrobku, který u nás zakoupili. V lepším případě se dožadují rady po telefonu, ale někdy dokonce přijedou se svým ,"polotovarem" k nám na prodejnu a prosí nás o pomoc!

Né, že bychom si nevěděli rady a nepomohli s montáží, ale někdy se to opravdu v tu chvíli nehodí a není na to za provozu čas. Abychom předešli těmto překvapením, zavedli jsme službu Ready2Go, kterou si mohou všichni zákazníci zvolit už při zakoupení zboží. Samozřejmě se to týká pouze zákazníků, kteří si chtějí objednané zboží vyzvednout osobně u nás na prodejně.

Tato služba je paušálně zpoplatněna u autosedaček částkou 99,- Kč a u kočárků částkou 149,- Kč.

Pokud si budete přát tuto službu využít i u jiného zboží, cena bude stejná jako u kočárku, tedy 149,- Kč. (Nevztahuje se na postýlky a jiný nábytek.)

Za co si zákazník připlatí?

V případě zakoupení autosedačky se jedná o vybalení, případně zkompletování výrobku. Při odběru Vám autosedačku náš proškolený personál odborně předvede a ukáže Vám způsob správného připoutání na našem zkušebním autosedadle, které má samozřejmě tříbodový pás i přípravu na uchycení systémem ISOFIX. Správné poutání autosedačky je velmi důležité a podle statistik bylo zjištěno, že téměř polovina lidí nemá v autě autosedačku připoutanou správně podle návodu. Tím ohrožují bezpečnost svých dětí!!!

V případě zakoupení kočárku nebo jídelní židličky se jedná o vybalení výrobku, likvidaci obalu a kompletní montáže včetně podrobné kontroly a případného promazání. Takové zboží je připraveno k okamžitému použití (Ready2Go). Nepotřebujete žádné nářadí ani zdlouhavé pročítání někdy dost nečitelných návodů, které většinou ani moc neporadí. Zboží Vám samozřejmě při odběru náš proškolený personál odborně předvede a ukáže Vám základní manipulaci s výrobkem. V případě zájmu Vám zboží odneseme až do Vašeho auta!

Samozřejmě je pouze na Vás, jestli si budete chtít za službu Ready2Go připlatit. Pokud si objednáte u nás zboží bez této služby, není možné ho při odběru vybalovat a na počkání smontovat!

Děkujeme za pochopení, Váš DĚTSKÝ RŮŽEK.